Členové EK
Seznam členů Entomologického klubu při Labských pískovcích, pobočky ČSE,
ke dni 29.11.2023
Jméno |
Instituce / Bydliště |
specializace |
členství EK |
Petr Baňař |
Moravské zemské muzeum -Entomologie, Brno |
Heteropterapalearkt, Enicocephalidaeworld |
řádný člen |
Benda Pavel |
Děčín |
Ornitologie, Odonata, Col.: Cerambycidae |
řádný člen, zakladatel EK |
Beran Radek |
Liberec |
Brouci + malba |
řádný člen |
Blažej Lukáš |
Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě / Správa NP České Švýcarsko, Krásná Lípa |
Col.: Carabidae, Hymenoptera: Spheciformes, Perokresby hmyzu |
předseda, redakční rada Listů EK |
Brůha Petr |
Ústí nad Labem
|
Col.: Elateridae, obecně saproxylické skupiny brouků |
řádný člen |
Čapek Ladislav |
Dolní Podluží |
Col.: Cerambycidae, Lepidoptera |
řádný člen |
Černý Jindřich |
Děčín |
Lepidoptera |
řádný člen |
Hejduk Vojtěch |
Chlumec u Přestanova |
Herpetologie a obecná zoologie |
řádný člen |
Honců Miroslav |
Česká Lípa |
Ornitologie, Odonata, Coleoptera |
řádný člen |
Hofmeister Štěpán |
Praha |
Col.: Cerambycidae, Buprestidae |
řádný člen |
Jaroš Milan |
Litoměřice |
Coleoptera |
řádný člen |
Kadlec Josef |
Varnsdorf |
Col.: Cerambycidae, Buprestidae, Scarabaeidae |
místopředseda, řádný člen |
Havlíček Kamil |
ŠLK |
Obecná entomologie |
řádný člen |
Chvalkovský Jiří |
Bořetín (CL) |
Coloptera |
řádný člen |
Klapka Ladislav |
Česká Lípa |
Coloptera |
řádný člen |
Krásenský Pavel |
Oblastní muzeum v Mostě |
Col.: Carabidae, Staphylinidae |
řádný člen |
Lust Zdeňek
|
Rožany u Šluknova |
Lepidoptera, Coleoptera |
řádný člen |
Malík Leoš |
Arnoltice u Děčína |
Col.: Carabidae |
řádný člen |
Matúšových Petr |
Česká Kamenice |
Coleoptera |
řádný člen |
Michalega Miroslav |
Ústí n. Labem |
Col.: Cerambycidae |
řádný člen |
Mitterwald František |
Kostomlaty |
Motejly |
řádný člen |
Moravec Pavel |
Správa CHKO České Středohoří |
Col.: Carabidae, Staphylinidae |
řádný člen |
Roman Neckář |
Staré Křečany |
Odonata |
řádný člen |
Phoenix Jürgen |
Děčín |
Odonata |
řádný člen |
Pokorný Jan |
Děčín |
Col.: Carabidae (Carabus), Cerambycidae |
řádný člen |
Preisler Jiří |
Liberec |
Diptera: Heleomyzidae a Fannidae |
řádný člen |
Průša Milan |
Železný Brod |
Brouci |
řádný člen |
Purchart Luboš |
Brno |
Col.: Carabidae CZ, Tenebrionidaeworld |
řádný člen |
Rejl Stanislav |
Děčín |
Lepidoptera |
řádný člen |
Ritschel Gerd |
Šluknov |
Lepidoptera, Orthoptera, makrofoto |
řádný člen |
Ryjáček Vít |
Praha |
Col.: Cerambycidae |
řádný člen |
Schön Karel |
Litvínov |
Coleoptera: Apioninae, Nanophyinae, Attelabinae, Rhynchitinae (World) |
řádný člen |
Spružina Jiří |
Městské muzeum Ústí nad Labem |
Lepidoptera |
řádný člen |
Svadbík Petr |
Děčín |
Col.: Chrysomelidae |
řádný člen |
Šafránek Ondřej |
Jiřetín pod Jedlovou |
Col.: Cicindelidaeworld |
řádný člen |
Ševčík Vladimír |
Děčín |
Coleoptera |
řádný člen |
Škoda Richard |
Liberec |
Col.: Curculionidae |
řádný člen |
Švarc martin |
Liberec |
Pselaphidi, myrmeko |
řádný člen |
Tkoč Michal |
Praha |
Diptera |
řádný člen |
Trýzna Miloš |
Městské muzeum v Ústí nad Labem |
Col.: Anthribidaeworld
|
redakční rada Listů EK |
Vonička Pavel |
Severočeské muzeum, Liberec |
Col.: Carabidae, Staphylinidae |
řádný člen, redakční rada Listů EK |
Všetečka Josef |
Česká Lípa |
brouci |
řádný člen |
Vysoký Václav |
Ústí nad Labem |
Coleoptera, Lepidoptera, Hym.: Formicidae |
zakladatel EK, čestný člen |
Wisura Matěj |
Děčín |
Lepidoptera |
řádný člen |
Žemlička Miroslav |
Regionální muzeum v Teplicích, p.o. |
Lepidoptera |
řádný člen |
Zesnulí členové EK |
|||
Gut Jiří |
Delft - Netherland |
obecná entomologie
|
|
Jeremies Manfred |
Köblitz |
Diptera: Tabanidae, Obecná entomologie |
|
Pospíšil Přemysl |
Děčín |
Coleoptera |
|
Bedl Petr |
Děčín |
Coleoptera |
|
Marschner Rainer |
Vlčí Hora |
Lepidoptera, Coleoptera |
|
Moravec Jaroslav |
Děčín |
Coleoptera, Lepidoptera |
|
Říha Rudolf |
Rumburk |
Lepidoptera, Coleoptera |
|
Ukončené členství EK |
|||
Lebduška Jindřich |
Prysk |
Coleoptera
|
|
Zelinka Jiří |
Rumburk |
motejly |
|